Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Göknur Gıda halka arz tarihleri 2023! Göknur Gıda halka arz eşit mi, oransal mı, talep toplama hangi bankalarda var?

Türkiye’deki 4 farklı ilde

Türkiye’deki 4 farklı ilde 10 tesis ve 10 bin dekarlık meyve bahçesiyle günlük 7 bin 200 ton meyve işleme kapasitesine sahip olan Göknur Gıda halka arz oluyor. Borsa İstanbul’da işlemlere ara verilmesi sebebiyle iki kez ertelenen Göknur Gıda halka arz tarihleri belli oldu. Peki, Göknur Gıda halka arz eşit mi, oransal mı, talep toplama hangi bankalarda var? İşte Göknur Gıda halka arz tarihleri 2023…

Göknur Gıda halka arz tarihleri, bankaları, hisse fiyatı ve kodu ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Türkiye’de ürettiği ürünleri Kuzey Amerika’dan Avrupa ve Asya Pasifik’e kadar dünyanın dört bir yanında tüketicilerle buluşturarak zincir marketler, gıda ve içecek markalarının bulunduğu 470’ten fazla müşteriye satan Göknur Gıda halka arz tarihleri açıklandı. Halka arza katılım sağlayacak olan yurt içi bireysel yatırımcıya, halka arz edilecek olan 79.250.000 adet payın %72’lik kısmı (57.060.000) tahsis edilecek. Şirket, halka arzdan elde edeceği gelirin yüzde 65 gibi önemli bir kısmını bahçe yatırımları, yenilenebilir enerji yatırımları ve makine ekipman yatırımlarında kullanacak.

GÖKNUR GIDA TALEP TOPLAMA TARİHLERİ

8-10 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılması planlanan Göknur Gıda halka arzı, ülkemizde yaşanan deprem felaketi ve sonrasında Borsa İstanbul’da işlemlere ara verilmesi sebebiyle ertelenmişti. Göknur Gıda paylarının halka arzına ilişkin talep toplama tarihleri, 1-2-3 Mart 2023 olarak belirlendi.

GÖKNUR GIDA HALKA ARZ HİSSE FİYATI NE KADAR, EŞİT Mİ ORANSAL MI?

3 gün boyunca sürecek olan talep toplama aşamasında 79.250.000 TL nominal değerli paylar, 11 TL sabit fiyattan satışa sunulacak. Hisseler eşit dağıtım yöntemiyle pay edilecek. Göknur Gıda halka arz ne zaman? Göknur Gıda halka arz eşit mi, oransal mı, talep toplama hangi bankalarda var, kaç lot veriyor?

GÖKNUR GIDA HİSSE KODU NEDİR?

Göknur Gıda hisse kodu #GOKNR olarak belirlendi. Şirket Yıldız Pazar’da işlem görüyor.